BASF Veterans Jobs

Job Information

CBRE Maintenance Technician in Warsaw, Poland

Maintenance Technician

Job ID

179961

Posted

09-Sep-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Facilities Management

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Technik obiektu/ Handyman

Zakres obowiązków:

  • Naprawa drobnych usterek w wyposażeniu biurowym (wymiana desek sedesowych, doklejanie listew przypodłogowych, naprawa biurek, wymiana podłokietników w fotelach, wymiana żarówek, regulacja drzwi, wymiana zamków, podlewanie kwiatów w miejscach ciężko dostępnych itp.)

  • Dystrybucja art. spożywczo-biurowych do wyznaczonych miejsc w biurze, dbałość o porządek w magazynkach oraz bieżąca kontrola zapasów

  • przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań pracowniczych (ustawianie krzeseł, stołów itp.)

  • Codzienna pomoc w pracach biurowych

Nasze wymagania:

  • Zamiłowanie do majsterkowania, ogólna wiedza i doświadczenie z zakresu napraw

  • Chęć do pracy w miłej atmosferze biurowej

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz CBRE GWS

  • Bycie częścią międzynarodowego projektu, w szybko rozwijającej się firmie

  • Szkolenia dopasowane do stanowiska

  • Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia, Fundusz socjalny

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers